Služby

Jsme autorizovaným servisním střediskem TRILINE počítačů

Proč je výhodnější pořízení počítače TRILINE oproti konkurenci? Všechny počítače prochází sofistikovaným systémem výroby, který zahrnuje několikanásobnou kontrolu funkčnosti každé z částí počítače. Každý počítač Triline je 'originál' - postavený, otestovaný a nakonfigurovaný přesně podle požadavků konkrétního zákazníka. Můžete vybírat z široké škály voleb a kombinací. Všechna nabízená řešení prošla náročnými testy kompatibility, máte zaručenu 100% stabilitu a funkčnost pod zvoleným operačním systémem. Zvláštní důraz klademe na tichost a chlazení celé sestavy. Vybíráme nejvhodnější prvky (zdroje, chladiče, ventilátory) s ohledem na dlouhodobý, bezporuchový provoz i v mírně ztížených podmínkách. Vyskytne-li se v záruční době vadný díl, díky dostupnosti použitých komponentů, následující den je díl k dispozici a my jej vyměníme. Až následně si reklamaci dořešíme s výrobcem. Pro zákazníka to znamená funkční počítač do 48 hodin bez čekání na vyřízení reklamace v délce 30 dní.

Správa sítí

Počítačové sestavy na míru

Při stavění sestav na míru postupujeme s maximální pečlivostí, jako bychom dělali PC sami pro sebe, má to prostý důvod, čím lépe svoji práci odvedeme, tím spokojenější Vy se svým počítačem budete a pečlivou prací omezíme riziko zbytečných reklamací na minimum, jde-li něco udělat pořádně, uděláme to tak! Spokojený zákazník je zákazník, který se vrací zpět k nám!

Pravidelná údržba Vašeho počítače

Při péči o Váš počítač je důležitá i jeho pravidelná údržba, odstranění prachu vysokotlakým kompresorem znamená prodloužení životnosti jednotlivých komponentů. Tato služba je prováděna na počkání, tento druh péče znamená zamezení selhání PC z důvodu přehřátí systému a následného poškození. Doporučujeme provádět minimálně 1x ročně, v prašnějším prostředí i vícekrát.

Montáž satelitů

Dále provádíme montáž satelitů, parabolu nastavujeme pomocí speciální měřící techniky. Používáme kvalitní kabeláž NORDIX, s lisovacími vodotěsnými profi konektory CABELCON. Koaxiální kabely Vám zaměříme a zalisujeme konektory na místě, případně i na prodejně, a to na počkání.

Tisk a reklama

K našim službám patří i pomoc ve studiu či podnikání. Vytvoříme Vám na řezacím plotru vkusnou reklamu na Váš vůz. Pomocí laminace až do formátu A3 si můžete zachovat různé pomůcky, fotografie či obrázky od Vašich dětí. Díky kroužkové vazbě, tisku, kopírování a sestavování brožur Vám usnadníme studium například při tisku, a kompletaci seminárních či ročníkových prací, které se následně sváží kroužkovou vazbou. Samozřejmostí je nabídka scanování a faxování a naše pomoc při úpravě Vašeho dokumentu.

Katalogy zboží a novinek

Každý měsíc Vám nabízíme nové kvalitní katalogy, plné zajímavého zboží a novinek, které si všechny můžete u nás objednat. Tyto katalogy jsou ZDARMA. Budete-li si přát, můžete si tento katalog u nás objednat a mít tak jistotu, že se na Vás vždy dostane! S Vaším jménem u nás počká až si jej přijdete vyzvednout a nezaplatíte ani korunu navíc!

Účetní software POHODA

Z vlastní zkušenosti můžeme malým a středním firmám doporučit účetní software POHODA, který si u nás můžete zakoupit. Provádíme jeho instalaci a také zaškolení obsluhy.

777 229 968
Copyright © 2016 Martin Kott, tvorba www stránek maArt.cz